KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 8078470
nr 807 8470
Skulpturer
2 st, Fåglar, omkring 1900, Rörstrand, höjd: 7-18
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 februari 2013
kl 20:00:46
100 kr
500 kr
200 kr
300 kr
800 kr
800 kr
Rörstrand